Bramborová medaile 1.března 2020

Zelený strike pokračuje

V prvním březnovém a téměř jarním dni jsme se opět sešli v BBC v plném počtu
36 hráčů. Za to všem velký dík.
Případnou neúčast ale prosím vždy hlaste včas, ať mají šanci hráči, co zůstali pod čarou, možnost (a někdy na poslední chvíli) si zařídit volno….
Tak a teď jak to všechno probíhalo…
Protože nová soutěž O zelený strike se setkala s velkým ohlasem, a i díky prvnímu výherci Fandovi Macháčkovi, který výhru věnoval do dalšího turnajového kola, mohli jsme o tuto trofej bojovat i nyní. A hned v 1. rundě se to podařilo Milanovi Brabcovi a lahvinka JD putovala do jeho rukou.
Gratulujeme! 🙂
Poděkování patří také Pepovi Colonovi, který do Zeleného Striku věnoval plechovkové pivo a soutěž tak běžela turnajem až do vyčerpání cen.
Samotný turnaj ovládl Pepa Colon s celkovým náhozem 754 bodů, ale tentokrát mu na paty šlapala Markéta Literová s náhozem 731 bodů. Mimochodem, mezi ženami bezkonkurenční výkon!
Oběma to ale nebylo nic platné, protože – jak známo 🙂 – u nás přece vyhrává
4. místo a to tentokrát získal Martin Valda s náhozem 674 bodů.
Dvoustovka padla za celý turnaj jen a pouze jedna, pozdější vítěz Pepa Colon hodil ve třetím kole 211 bodů. Za svůj výkon byl odměněn už tradičním hrníčkem… No vypadá to, že u Colonů asi docházejí hrníčky a Pepa sbírá celý servis…Turnaj běžel  mimořádně poklidně bez velkých technických potíží, takže díky patří majitelům BBC a Víťovi za servis a technickou podporu, obětoval turnaji den své dovolené na horách.
Všem výhercům gratulujeme a 17.5.2020 se těšíme. Ahóóóóój!!!!

pořádáme bowlingové turnaje od roku 2017