Bramborová medaile 14.červen 2020

Vašek Malý má Bramborovou medaili!! 😊

Konečně se po vynucené pauze mohl konat další turnaj Bramborová medaile, i když za zvýšených hygienických předpisů a i za zvýšené ohleduplnosti hráčů k sobě navzájem. Děkujeme!I přes technické potíže, kdy těsně před turnajem odešel monitor do věčných lovišť na dráze č.1, a proto se muselo hrát naslepo a hráči si museli hlídat průběh hry u baru (někdy i na baru 😊), se nakonec vše podařilo a celý turnaj proběhl v klidném tempu.Troufám si říct, že Zelený strike je už téměř tradicí…a padlo jich neuvěřitelných 19! Nejvíce štěstí měla na své straně rodina Barešů. Také bych chtěl poděkovat Pepovi Colonovi, který Zelený strike zasponzoroval (cena byla plechovkové pivo).Za celý turnaj padla jen jedna dvoustovka a cenu – originální dvoustovkový hrníček – bral opět zástupce rodiny Barešů – Mirek ml. Zároveň to byl i nejvyšší nához v kategorii muži, takže si Mirek odnesl i diplom a výbornou kávu – a třeba si ji udělá do hrníčku 😊.V kategorii ženy si tu samou cenu za výkon 184 kuželek odnesla Stáňa Bezděková.Oběma velká gratulace!!!

Cenu útěchy v podobě diplomu a čokolády si tentokrát odnesl nováček soutěže Dan Kapeš. Doufáme, že ho to neodradilo a bude se i dál našich turnajů zúčastňovat.Opět byl součástí boje o umístění na nejvyšších příčkách nutný rozstřel. Tentokrát bojoval Pepa Colon s Milanem Brabcem o 2. a 3. místo. Pepa byl úspěšnější a odnesl si obálku s 300 Kč, Milan získal 200 Kč.Na 1. místě se umístil po velmi vyrovnaných výsledcích z jednotlivých kol opět Mirek Bareš ml. A odnesl si obálku s 500,- Kč. Gratulujeme!Naši hlavní výhru – 4. místo – si ale odnesl “domácí“ Vašek Malý, byl odměněn obálkou s 1 000,- Kč.Všichni výherci si odnesli i láhev sektu a doufám, že si u skleničky vzpomenou na úspěšný den!V závěru předávání cen došlo i na tradiční losování méně hodnotných i více hodnotných předmětů a můžu konstatovat,  že každý účastník si tentokrát něco odnesl.
Na úplný závěr jen malá poznámka… ačkoliv všichni při příchodu dostali tužku, tak je zajímavé, že v průběhu turnaje ji málokdo měl k dispozici, dokonce i mě se na krátkou chvíli někam vypařila. Budu muset nahlásit majitelům BBC, že v okolí bowlingových drah působí nadpřirozené síly, které žerou propisky 🙂 .

Tak ahoj a snad už brzy!! 😊

pořádáme bowlingové turnaje od roku 2017