Bramborová medaile 19.ledna 2020

Zelený strike.

Přesně takhle jsme nazvali novou soutěž aplikovanou do turnaje Bramborová medaile. Jedná se o hru založenou na náhodě, štěstí a hráčské dovednosti. Hráč musí spoléhat na náhodu že mu podavač vybere zelenou kuželku, na štěstí že mu ji umístí do pozice č.1 a na svoji dovednost při hodu  aby hodil STRIKE. Když se mu toto vše podaří získává okamžitou výhru, která bude upřesněna vždy před začátkem turnaje.
Tyto tři kritéria se nejlépe podařilo naplnit Fandovi Macháčkovi který jako první vyhrál tuto soutěž, i když před ním hodně hráčů mělo tuto možnost, někteří dokonce třikrát (Pepa Colon).
Samotný turnaj probíhal v pohodovém duchu, vánoce na některých zanechaly trochu následky, takže až do samého závěru se zdálo že se tentokrát nebudou rozdávat hrnečky za 200 bodů. To by ale nebyl Pepa Colon který jako první dal 201 a za ním se hned v zápětí přidali Martin Valda s 203 body a Milan Svoboda s 216 body který zároveň vyhrál i cenu za nejvyšší nához v kategorii muži.
V ženách se tentokrát zadařilo Haně Macháčkové která si náhozem 179 bodu odnesla voňavou kávu, těsně za ní svým rekordem 174 bodů skončila Lucie Horníčková.
Do poslední hry nebylo rozhodnuto kdo si odnese tu naší Bramborovou medaili, až svým závěrečným výkonem 203 bodů získal tuto trofej Martin Valda a opravdu to tentokrát nebyl lehký boj protože mezi třetím a pátým umístěním byl rozdíl pouhých 10 bodů. Nakonec se o první tři místa rozdělili Jirka Nápravník náhozem 673 bodů, Milan Svoboda 707 bodů a Pepa Colon všechny přehodil 725 Body.
Jako pořadatele nás těší zájem o turnaj, protože i tentokrát se podařilo plně naplnit kapacitu 36 hráčů což nás zavazuje se stále snažit udržet úroveň turnajů na nastavené laťce.

pořádáme bowlingové turnaje od roku 2017