Bramborová medaile 20.2.2022

Na pohodu

  Tak přesně takto probíhal zahajovací turnaj nového, již šestého ročníku bowlingového turnaje Bramborová Medaile. Tentokrát jsme se přestěhovali do herny v Horních Počernicích v čajovně s bowlingem „Na Pohodu“. A tak to také plánujeme nechat.

  Už tak vydařený turnaj by byl ještě o něco lepší, kdyby se na poslední chvíli neomluvili hráči, za které se bohužel narychlo nenašla náhrada.

  V novém ročníku a v nové herně nebyla nouze o zajímavé výsledky. VYZDVIŽENÍ SI NEJVÍCE ZASLOUŽÍ Petr Kasalický svým osobním i turnajovým rekordem, který činí slušných 254 bodů. Ani ženy se nenechaly zahanbit a za nához 197 bodů si pohár a kafíčko odnesla Míla Suchánková. K samotným výsledkům turnaje – na prvním místě se i díky svému rekordnímu náhozu a vyrovnaným náhozům jednotlivých kol stal Petr Kasalický s bodovým ziskem 769, druhé místo a se ztrátou pouhých 21 bodů obsadil Pepa Colon, třetí příčku si zajistil náhozem 709 bodů Milan Brabec, ale nakonec naší nejcennější trofej, Bramborovou Medaili, si odnesl Martin Valda.

  Všem zúčastněným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání na drahách.

                                                                                                           Ať to padá.

pořádáme bowlingové turnaje od roku 2017