Bramborová medaile 24.4.2022

zelený strike

   Na druhém turnaji jsme opět zavedli populární hru Zelený strike a jako v minulosti i tentokrát přivedl oživení a napětí do hry. Celkem se rozdalo čtrnáct piv za úspěšné zvládnutí hodu.

   Výkony některých hráčů byly jako na houpačce, ale padaly i dvoustovky. Tentokrát si hrnečky a kávu za nejvyšší nához odnesli Martin Valda (220) a Pavla Buzková (213), blahopřejeme.

   Všem zúčastněným byla představena nová putovní trofej Brambora cup o kterou se bude bojovat vždy celý ročník turnajů Bramborová medaile.

   Na tomto turnaji jsem měl tu čest předat cenu, lahvinku sektu hráči s pořadovým číslem 100, kterým se stala Pavla Kulhánková z Královehradeckého kraje. Tímto ji ještě jednou blahopřejeme a doufáme že se uvidíme i na dalších turnajích.

   Svými výbornými výkony a celkovým náhozem 774 si první místo zajistil Martin Valda, druhou příčku s náhozem 734 Obsadil Karel Křenek, na třetím místě s náhozem 722 skončil Mirek Bareš st., ale naší hlavní trofej Bramborovou medaili získal s náhozem 710 navrátilec Milan Struha. Všem vítězům ještě jednou blahopřejeme. Ani tentokrát nikdo neodešel s prázdnou, i když do naší populární tomboly byly zařazeny pouze dvě ceny, všichni obdrželi lahvinku sektu z limitované edice Bramborové medaile.

pořádáme bowlingové turnaje od roku 2017