Sranda turnaj 2019

Sranda Turnaj 2019

Už se stává tradicí, že dvakrát do roka se snažíme uvolnit atmosféru a zahrát si bowling v jiném pojetí a netradičních disciplinách, i když o zdravou rivalitu a soutěžení i tentokrát nebyla nouze.
Po rozlosování dvojic si hráči na rozhýbání nejdříve zahráli klasický bowling ve dvojicích kdy jeden hází a druhý dohazuje. V této disciplíně která byla samostatně hodnocena zazářili Pavla Malá a Petr Kasalický, za svůj výkon si odnesli každý placatici slivovice.
Po občerstvení, které probíhalo celé odpoledne došlo na netradiční disciplíny, jako například “dvojice dohoz” kdy jeden hráč hází, druhý dohazuje ale body se počítají pouze za uspěšný dohoz. “Dvojice devítka” opět první hází, druhy dohazuje ale počítá se pouze součet schozených kuželek, který musí být devět, dlouho jsem neviděl tolik radosti když na d]ráze zůstala jedna kuželka. Další disciplínou byl hod poslepu, zde se hodnotil zasah do kuželek, došlo i na oblíbené koště, tady se spoluhráč snaží usměrnit hozenou kouli aby schodila co nejvíc kuželek. Ještě jedna hra se prováděla poslepu a to s mantinely, další hry u kterých jsme se pobavili patřil hod pozadu mezi nohama, hod levou rukou, hod ve dvojici čtyřruč. V tomto turnaji cenu útěchy, malou lahvičku Becherovky obdrželi Květa Šedivá a Martin Kolek. Na třetím místě se umístili Martin Polreich s Honzou Kerlikem, druhé místo obsadili Martin Malý s Jiřím Beránkem a výtězi se stali Stáňa Bezděková s Jakubem Malým, všichni výherci obdrželi na zahřátí placatici Tuzemáku.