Sranda turnaj 2020

Sranda Turnaj 2020

V neděli 19.7.20 se uskutečnil první letošní  Sranda turnaj. I když se hrálo v odloženém termínu a  v období dovolených, sešlo se 14 hráčů. Mohlo nás být i 16, ale Míša s Honzou se o nás museli postarat, abychom při našich maximálních výkonech neumřeli hlady a žízní.

Protože se sešlo stejně mužů i žen, mohli jsme rozlosováním sestavit smíšené dvojice a sehrát samostatný turnaj v dohazování. V této disciplíně se nejvíce dařilo Petrovi a Květě a s velkým bodovým náskokem se mohli podělit o společnou první cenu.

V samostatném Sranda turnaji se soutěžilo v již tradičním koštěti, hod levou a pravou rukou z místa, hod obouruč, ve dvojicích se sehrála devítka a dohozy. Měli jsme v plánu ještě jednu disciplínu, takzvaný Víťův hod, ale protože se autor nedostavil a nikdo nezná přesná pravidla tohoto hodu nemohli jsme to uskutečnit.

Jak už je zvykem, v tomto turnaji nejde o maximální výsledky, ale o setkání s přáteli a o zábavu, která je spojena s dobrým jídlem a pitím.

Už nyní se těším na další Sranda turnaj, který je plánovaný na prosinec a jehož součástí bude i vyhodnocení Celoročního bowlingového klání.

Tak sbírejte zápisy, ať se nás sejde co nejvíc! Ať nám to padá!

….a taky už můžete ladit formu další turnaj – bude v říjnu… J

Přejeme všem krásné léto a pěknou dovolenou!