Sranda turnaj 19.12.2021

Sranda Turnaj 2021

I přes to že v letošním roce se Bowlingové klání neuskutečnilo a z pěti turnajů Bramborové medaile se podařilo sehrát pouze jeden, tak závěrečný Sranda turnaj se podařilo uskutečnit ke spokojenosti organizátora a doufám i hráčů.

Vzhledem k stále trvajícím omezením se mohlo turnaje zúčastnit pouze deset hráčů, ale o to více se mohli věnovat jak samotné hře tak i konzumaci výborného cukroví a perníčků s bowlingovou tématikou, které mezi námi naladilo příjemnou vánoční náladu, kterou občas zpestřil svými dárky Ježíšek.

Soutěžilo se v losovaných smíšených dvojicích jak v klasických disciplínách tak i v netradičních, i když hra koště se už stala tradicí tohoto turnaje a v letošním ročníku byla vylepšena že házející hráč seděl na židli. Na spoustu disciplín se ani nedostalo, třeba hod po slepu, kop nohou atd. i tak pevně věřím že si všichni nedělní odpoledne příjemně užili.

Na závěr bych vám všem chtěl popřát Krásné vánoce, šťastný, klidný a pohodový nový rok, mnoho bowlingových úspěchů a hlavně ať se všichni můžeme ve zdraví scházet na drahách.