bramborová medaile 14.4.2024

PAROHÁČ

   je název nového zpestření bowlingového turnaje Bramborová Medaile. Princip této soutěže je jednoduchý, hráč se musí snažit aby na obrazovce měl co nejvíce čísel v kroužku, čili parohy a jak to tak bývá když se člověk snaží, tak se nedaří. I když třem hráčům Milanovi Svobodovi, Aničce Jurnečkové a Lukáši Vojáčkovi se podařil tento výkon shodně celkem 8x, nakonec je ale poslední hrou překonala s devíti kroužky Helena Zemanová.

   Turnaje se tentokrát zúčastnilo 32 hráčů. Na prvním místě se umístil s náhozem 713 bodů Josef Colon, druhé místo obsadil Milan Brabec s 648 body, třetí trofej získal Mirek Bareš ml. s 648 body. Na čtvrtém místě se tentokrát umístili dva hráči a tak musel rozhodnout nejvyšší nához , který měla Míla Suchánková. Nejvyšší nához v kategorii mužů měl Milan Brabec s 194 body, v kategorii žen se zadařilo Míle Suchánkové s 187 body.

   Na závěr turnaje došlo k losování hodnotné ceny bluetooth reproduktoru a štěstí se usmálo n a Martina Valdu, který měl tu smůlu, že musel přenechat Bramborovou Medaili Míle.

   Všem výhercům blahopřeji a těším se na další setkání na draháh.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

pořádáme bowlingové turnaje od roku 2017