Bramborová medaile 4.2.2024

Není důležité zvítězit

Toto je hlavní moto bowlingových turnajů Bramborová medaile. Cílem těchto turnajů není přijít, naházet koule na dráhu, sebrat nějaké ty ceny a odejít. Cílem je sejít se s partou přátel, popovídat si co je u koho nového, co se zdařilo a co se nepodařilo, prostě vytvořit takovou velkou rodinu bowlingových nadšenců, kterým je jedno jestli se umístí na prvním nebo posledním místě, hlavně že strávili příjemné odpoledne plné pohody. Doufám, že se to daří, tedy alespoň z mého pohledu.

Nyní už ale k výsledkům. Třetí místo obsadil s výkonem 661 bodů Mirek Bareš ml., na druhém místě se umístil Jirka Páv se ziskem 764 bodů a na prvním místě se umístil Josef Colon se ziskem 778 bodů. Naší hlavní trofej Bramborovou medaili získal Mirek Bareš st. s 653 body. Nejvyšší nához v kategorii žen si odnesla Pavla Pirochová se 195 body a v kategorii mužů Jirka Páv výkonem 245 bodů a zároveň i svým osobním rekordem.